Eestlased on tõeline grillrahvas, seda ilmestavad grill-lõhnad elamurajoonides kohe esimestel päikeselistel kevadpäevadel. Soovid varakult olla kevadeks valmis ja otsid endale uut grilli? Meie soovitame valida roostevaba grill, mis on vastupidav ja mis valmistab parimad grillroad, mida saad koos oma perega nautida. Roostevabad grillid ei ole niisama saanud paljude lemmikuks, vaid ikka põhjusega. Tutvu järgmistes lõikudes lähemalt roostevaba grillide omadustega ja leia sobiv roostevaba grill veebist!

Miks valida roostevaba grill?

Roostevabad grillid on paljude kokkajate lemmik valikuks ja seda mitmel heal põhjusel. Roostevaba grill on valmistatud metallist, mis on hea vastupidavusega korrosiooni vastu. Seetõttu kestab see aastaid ja teenib sind pikka aega. Roostevaba grill ei ole mitte ainult rahakotisõbralik, vaid ka keskkonnateadlik valik tänu oma vastupidavusele. 

Kõigele lisaks on roostevaba teras tugev. Materjal kannatab ka kõrgeid temperatuure ilma rikkumata või kahjustamata grilli ennast. Seda on ka lihtne puhastada. Roostevaba grill saab puhtaks juba mõni lapi tõmbega ja unustada võib igasugused tugevad nühkimisvõtted. Ja viimaseks, roostevaba grill on parim valik kõigile, kes otsivad toodet, mille eest ei pea palju hoolt kandma, sest tänu grilli materjali headele omadustele ei vaja see suuremat hooldust, sest metall, millest on see valmistatud, peab vastu ka vihmale. 

Milline roostevaba grill valida?

Roostevaba grill tähendab seda, et see on valmistatud roostevabast metallist. Seega on tegemist peamiselt materjali iseloomustava terminiga. Nüüd, kui oleme sinu pööranud ka roostevaba grillide usku, jääb sul üle valida just see õige toode. Roostevabad grillid võivad olla nii klassikalised söegrillid, aga ka gaasigrillid

Seega jääb sinu viimaseks otsuseks langetada see, kas valida uueks aiahooajaks roostevaba gaasi- või söegrill. Söega roostevaba grill vajab pikemat ettevalmistust kui gaasigrill, sest viimane saab üpriski kiiresti kuumaks, et alustada liha, kala, juurviljade grillimisega. Seevastu söega roostevaba grill annab toidule hea ja suitsuse maitse. Nendele lisaks on võimalik valida ka keraamiline grill nagu näiteks Kamadolt

Kiire ja mugav lahendus on valida gaasiga töötav roostevaba grill. Tuleb aga arvestada, et tegemist on kulukama valikuga. Söegrill vajab rohkem ettevalmistust, aga see-eest on palju soodsamast hinnaklassist kui mõni teine roostevaba grill. 

Mõtle sellele, kui kiiresti on vaja, et sinu toit saaks valmis või kui tihti seda kasutad. Oluline on, et roostevaba grill täidaks kõik sinu vajadused ja oleks heaks abiliseks toiduvalmistamisel sinu aianurgas või väliköögis.

Osta Kaup24 ja Hansaposti abiga sobiv roostevaba grill ja ole valmis nii päikeselisteks kevad- kui ka suvepäevadeks. Loo parimaid maitseelamusi enda perele ja naudi värskes õhus söömist.